Filtruj według

Cena

  • 3,00 zł - 59,00 zł

Marka

Działanie

Wiek

Linia

Pojemność / Waga

Rodzaj włosów

Kluczowy składnik

Kraj Pochodzenia

Emulsja utleniająca

Filtr słoneczny

Nie zawiera

Włosy

Nasz sklep powstał z myślą o profesjonalistach - osobach, które prowadzą salony fryzjerskie i salony urody. Nie oznacza to jednak, że nie możesz w nim dokonać zakupów profesjonalnych kosmetyków do włosów na własny użytek. Wręcz przeciwnie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! 

Istnieje 110 produktów.

Wyświetlanie 1-48 z 110 elementów

Filtry aktywne

Profesjonalne kosmetyki do włosów

Wiele sklepów oferuje kosmetyki do włosów. Możesz je kupić praktycznie w każdej drogerii, ale czy są one profesjonalne? Jaka jest między nimi różnica? Czy po użyciu każdego kosmetyku, efekt pielęgnacyjny jest taki sam? Nie zawsze otrzymujemy to czego oczekujemy. Pierwszą różnicą, między profesjonalnymi kosmetykami do włosów, a tymi drogeryjnymi jest cena. Ma na nią wpływ nie tylko większe skoncentrowanie składników aktywnych, ale także i gęstość. Przez te dwa ważne czynniki, te droższe preparaty mają o wiele lepsze właściwości.  Są one tworzone z najwyższej jakości składników oraz na bazie specjalnych kompleksów. Profesjonalne kosmetyki do włosów o wiele szybciej poprawiają ich kondycję, zdrowie, stan i przede wszystkim wygląd. Są one odżywione, mocne, nawilżone i z mniejszymi skłonnościami do wypadania. Dzięki znacznej gęstości produktów, starczają one na dłużej, przez co nie trzeba zbyt często ich uzupełniać. Warto jednak pamiętać, aby dobrze dobrać profesjonalne kosmetyki do rodzaju naszych włosów. Dzięki temu będą poddane właściwej i skutecznej pielęgnacji. W naszym sklepie posiadamy kilka produktów jednej linii. Produkty z jednej serii doskonale uzupełniają swoje działanie. 

Profesjonalne kosmetyki do włosów - szeroka i bogata oferta sklepu

Jak już wyżej wspomnieliśmy - aby uzyskać spektakularne efekty pielęgnacji włosów, warto używać całej serii profesjonalnych kosmetyków do włosów. Mamy wówczas pewność, że prawidłowo się uzupełniają oraz dostarczamy naszym włosom wszystkich składników jakich potrzebują. Jeżeli nie wiesz jaki typ włosów posiadasz - niskoporowate, średnioporowate czy wysokoporowate - w naszej ofercie znajdziesz szampon do każdego rodzaju z ceramidami linii Joanna Professional Ceramides. Jeżeli akurat chcesz zaopatrzyć swój salon urody lub salon fryzjerski, polecamy wybrać pojemność 5 litrów. Oczyszczanie skóry głowy mocniejszym szamponem - tzw. rypacz - też jest ważne. W tym celu polecamy znajdujący się w naszym asortymencie szampon do włosów oczyszczający 1000 ml - Joanna Professional Cleanpro Complex. Natomiast jeśli Twoje włosy - lub Twoich klientek - potrzebują regeneracji, odpowiedni do tego będzie szampon regenerujący z olejkiem arganowym z tej samej linii. W ofercie znajdują się także odżywki o różnorodnym działaniu - do różnego rodzaju włosów oraz koloryzacji. Nie brakuje także sprayów i żeli. Zamów profesjonalne kosmetyki do włosów już dziś!